Політика конфіденційності

 Наша компанія Сантехкомфортнадалі Santehcomfort здійснює захист персональних данних осіб, що відвідують інтернет магазин Santehcomfort здійснють  зв'язок через будь-які засоби комунікації або здійснює купівлю товарів у інтернет-магазині Santehcomfort.
 Уся інформація, що  Ви передали, використовується виключно  для провелення Ваших замовлень та якнайкращого забезпечення зручності при здійсненні купівлі будь-якого товару.
 Компанія Santehcomfort збирає інформацію що  ви надаєте , для обробки та зберігання інформації згідно до Закону України «Про інформацію» та решти нормативно-правових актів.
 
Про надання інформації третім особам
    Задля  покращення надання послуг компанія Santehcomfort може залучати виконавців для  інакших функцій, наприклад:
   -Оформення замовлень та здійснення доставки
   -Збір маркетингових данних
   -Рекламні заходи
   -Обробка платежів
   Інформація, що може бути переданна третім особам  передається лише у випадку, та тих обсягах що необхідні для виконання замовлення особи, що надала ці данні. Також ми можем використовувати данні для повідомлення про статус доставки, зміни на сайті, нові продукти і т.д.
 
Прийняття умов
   Приймаючи умови Santehcomfort Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та захисту ваших персональних данних. У випадку якщо ви згідні з нею, буль-ласка не користуйтесь данним веб ресурсом.
   Ми залишаємо за собою право на зміну правил Політики конфіденційності без попереднього повідомлення осіб, що користуються веб ресурсом
 
Подальше використання Вами інтернет-магазина Santehcomfort означає Вашу повну згоду з такими змінами та доповненнями.